• Vysledky

    Dobry den, pani doktorka, rada by som sa opytala na vysledky mojich testov:
    HP robeny v 3DC:
    S-luteinizacna hormon 5,26
    S-FSH 5,08
    S-Prolaktin 19,20
    S-Estradiol 104.70
    HP robeny v 21DC:
    S-Prolaktin 22,11
    S-Progesteron 44,09

    + vysledky z USG: uterus so sliz. 11/2, na lavom ovariu DF priem 21 mm, vpravo bez DF, c.D
    druhy krat vysledok z USG: uterus so sliz 11/2, na pravom ovariu DF priem 22 mm, lave overium norm. velk a strukt, C.D. bez volnej tekutiny..
    Co to znamena vysledok USG+ krvnych testov
    Bol mi pichnuty Pregnyl, 2x, oba pokusy bez uspechu..

    Velmi pekne dakujem!

    Dobrý deň,
    váš hormonálny profil naznačuje na syndróm polycystických ovárií, vzhľadom na nepriaznivý pomer medzi FSH a LH. Nemusí však ísť o jeho závažnú formu, to závisí od toho ako máte pravidelný cyklus a či dochádza k ovulácii. Podľa UZV k ovulácii dochádza a podľa toho bol predpokladám plánovaný pohlavný styk.