• Inofolic

    , Autor: patka89

    Dobry den,
    uz ste mi odpovedali na moju otazku, ohladom cajov a podobne, a odporucili ste mi Inofolic. ak som to spravne pochopila, on sa odporuca pri polycystickych vajecnikoch, lebo to mi ako prve lekar povedal pri sone prednedavnom, ked som za nim sla ohladom snazenia sa o babatko.a este sa chcem opytat, ci je vhodny pre mna, aj ked mam trombofilny stav, neberiem ziadne lieky, len som kazdy rok sledovana, kedze ho ma aj starsia sestra, ktora lieky uziva. dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    trombofilný stav obzvlášť ak ste len sledovaná a bez terapie nie je prekážkou v užívaní Inofolicu.