• spermiogram

    Dobry vecer.Mam par otazok.Mam 24rokov a moj partner 35rokov.Snazime sa otehotniet ale zatial nic ako vacsina parov.Minuly rok v oktobri som bola na laparoskopii museli mi odobrat cystu lebo inak nechcela zmiznut ani tabletkamy ani injekciami.Doktor povedal ze neostala ani jazva po cyste bola na pravom vajecniku.Chvalabohu ostali mi vajecniky aj vsetko ostatne.Takze moja prva otazka:kamaratka mi poradila aby som uzivala Femibion 800 ze to je taka predpriprava na tehotenstvo tak chcem vediet ci to odporucate.2.otazka:partner ma ist na spermiogram ale ma z toho nervy ze sa tam "nespravi" tak by som chcela vediet ci to moze doniest z domu,ambulanciu mame 10minut od domu.Samozrejme musel by si ist zobrat sterilnu nadobku a ja mu nemozem doma nijako pomahat.Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    femibion neodporúčam, ak tak tak Inofolic 2 x denne ale v prvom rade si dajte vyšetriť spermiogram a u vás hormonálny profil a vyšetrenie cca 10-12 deň cyklu či dochádza k ovulácii. Nech to partner skúsi najprv v centre, aj keď mnohí chlapi majú z toho obavy ale potom to všetko zvládnu. O tom či je možné doniesť vzorku do centra sa musíte dohodnúť priamo v centre.