• tehotna

    , Autor: odbornik6

    dobry den,,ja som vam pisala o tu laparoskopiu,,a meskanie menzesu urobila som si tehotensky test a sa mi zjavila aj ta druha ciarka ale bola velmy slabucka,,robila som si 2krat a stale to iste,,vedela by ste mi poradit dakujem...

    Dobrý deň,
    potvrdte si to krvným testom u vášho lekára. Odoberie vám krv a do pár hodín viete 100% či ste alebo nie ste tehotná.