• Otehotnet

    Až po 14 dní ms meskajucej skôr mi neukáže žiadny test ?

    Dobrý deň, skôr nemá zmysel realizovať si tehotenský test. Ak ste tehotná, tehotná budete. Ak nie, tak nie. Skôr realizovaný tehotenský test môže byť aj falošne negatívny, rovnako tak aj falošne pozitívny, takže skoré realizovanie tehotenského testu nemá žiadny zmysel.