• Vyvolanie porodu

    Dobry den pan Dr., dostala som ako odporucanie dat si deci cerveneho vina aby som telu dopomohla vyvolat porod. Myslite ze je to bezpecne?( cele tehotenstvo som nevypila ani kvapku samozrejme)... Teda myslite ze to realne moze pomoct?
    Uz som 41+1 skusam vsetko mozne od zvysenej fyz.aktivity,schody,pohl.styk aj 2x denne,tepla vana,sprcha nic nezabera...uz som zufala a chcem sa vyhnut vyvolavaniu v nemocnici.
    Dakujem

    Dobrý deň, deci červeného vína Vám určite nepoškodí, či to ale spustí pôrod je otázne. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde plánujete rodiť.