• Som tehotná?

    , Autor: Erika444

    Dobrý deň, chcela by som sa vás spýtať, či môžem byť tehotná? Mám 16 a s frajerom sme mali sex a počas toho sa mu pretrhol kondóm. Asi hneď minúty na to si to všimol a vyšiel so mňa. Neejakuoval, ale bojím sa že tam mohli byť "kvapky lásky". Normálne by som nemala mať ovulaciu, ale viem, že ženské telo nie je stoj. Myslíte že môžem z toho otehotnieť. Za odpoved vopred ďakujem.

    Dobrý deň, na 100% sa tehotenstvo vylúčiť nedá, ak však nedošlo k ejakulácii a pretrhnutie ste si všimli skoro, nemyslím si, že budete tehotná.