• Ružový výtok

    , Autor: Kika11119

    Dobrý večer s priateľom sme mali chránený pohlavný styk2. a 5.2 a nechránený 26.1 a 10.2.. Posledná menštruácia bola 20.1 a trvala klasicky 6 dní. No včera mi mala prísť ďalšia a večer keď som šla na wc tak som objavila krv s tým že som si myslela že mi došla menstruacia. No dnes na vložke po celom dni skoro nič nebolo a keď sa utečiem tak na papieri je iba taká svetlo červená krv. Čo to môže znamenať? Prsia má bolia (bolia má stále keď mám pred ms alebo ak mám ms), a vyskytuje sa u mna mierna únava

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test, prípadne navštívte Vášho obvodného gynekológa.