• Ruzovy vytok v 1 trimestri

    , Autor: Daisy146

    Dobry den, som v 6 tyzdni tehotenstva. Uz asi tyzden mam svetlohnedy vytok. Dnes pri utierani som zbadala na papieri celkom dost ruzoveho vytoku. Po cely den. A citim bolest v podbrusku - nie silnu, ale citim to. Neberiem ziadne lieky, len kyselinu listovu. Nejedna sa o mimomaternicove tehotenstvo nakolko som bola min. tyzden na vysetreni.
    Mam sa obavat? Mam s tym utekat k lekarovi alebo je to normalne? Vdaka za odpoved
    Este dodam, ze som nemala mat v tomto case menstruaciu ani ovulaciu.

    Dobrý deň, špinenie do 16. týždňa tehotenstva je najčastejšie spôsobené tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.