• ružovkastý výtok

    , Autor: kikuska66

    Dobrý deň, ja som sem už písala, ale stalo sa mi toto... písala som sem že som mala s priateľom pohlavný styk 2 dni po menštruácií s kondomom ktorý praskol, ale zistili sme to skôr ako by sa do mňa stihol urobiť. Styk bol 16.5. a menštruácia mi začala 9.5. Dneska sme sa maznali a vnikol do mňa raz, omylom... Potom som išla na wc a všimla som si že mám ružovkastý výtok, nie taký ako pred menštruáciou. Nikdy som takýto výtok nemala... čo sa to deje? Je to príznak že sa vajíčko oplodnilo? Môžem byť tehotná?

    Dobrý deň,
    môže isť o krvácanie v čase ovulácie, ružový výtok nie je znakom oplodnenia alebo tehotenstva, len veľmi zriedkavo dochádza k špineniu v čase uhniezdenia embrya - toto nebude veľmi pravdepodobne váš prípad.