• Výsledky

    , Autor: Stelaa

    Dobrý deň.
    5.1.2020 som potratila v 7tt a mala som kyretaz. Dnes mi zobrali krv a hcg mam 17,1 trosku kleslo. Na oddeleníi povedali ze je to dobre a môj gynekológ vraví ze je ešte vysoke. Z histologie dali záver :Iregularne EM
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak bola diagnóza jasná a jednalo sa buď o neúplný spontánny potrat alebo o zamlčaný potrat a ste 2 týždne od výkonu, beta HCG ešte nemusí byť nulové. Pri akýchkoľvek nejasnostiach je však bezpodmienečne nutné ho odsledovať až do nuly. Nemusíte sa však stresovať. Ak na oddelení majú prehľad vyšetrení, ako aj výsledkov a podľa ich názoru je to v poriadku, riadil by som sa tým.