• ....

    , Autor: domina

    Dobrý deň,
    rada by som sa opýtala, mám 20 rokov, pohlavný styk som ešte nemala, v dnešnej dobe trocha divné viem..no mám priateľa a keď prichádza čas kedy by k tomu mohlo dojsť tak to stále zastavím pretože už pri "mojkaní" mám vlhko v nohavičkách a je mi to dosť nepríjemné a pre ten zlý pocit to stále nejak stopnem, pretože sa mi zdá že u mňa to nieje normálne. Tak sa chcem spýtať, či to je len môj pocit, či je to správne? alebo nie a je potrebné s tým niečo robiť?
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    je možné že sa ešte na pohl.styk necítite pripravená,
    ak dochádza k vzrušeniu a nepociťujete ho zatiaľ ako príjemné skúste šte chvíľu počkať,
    s partnerom sa zbližujte viac i po emocionálnej stránke a možno vám neskôr príde i telesné zbližovanie viac normálne
    s pozdravom