• M

    dobry deň..pani doktorka ja by som sa chcela spytať či priberate aj novych pacient.byvam v Ruzinove a rada by som chodila k Vam,dakujem

    Dobrý deň,
    v Ružinove pracujem na univerzitnej klinike kde viac-menej riešime komplikácie, operatívu a pôrody. Preventívne prehliadky a bežná starostlivosť je možná v Centre asist. reprodukcie - Šulekova.