• Kombinacia wobenzym a deflagyn

    Dobry den pan doktor, mam zhorsenu cytologiu, za pol roka idem na kontrolny ster, rozhodla som sa si posilnit imunitu, kupila som si wobenzym, je mozne ho kombinovat s deflagynom? Uzivat obi dvoje naraz? Alebo je ti skor kontraproduktivne? Co odporucate vy viac? Cytologia je zhorsena len jemne, zatial nepodozrivo z rakoviny. Ďakujem

    Dobrý deň, na základe opisu stále neviem, o aký cytologický nález sa jedná. Samozrejme, môžete užívať Wobenzym, enzymoterapia Vám nepoškodí. Skúste si realizovať kúru PapiloCare namiesto DeflaGynu. DeflaGyn Vám však tiež nepoškodí. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.