• tehotenstvo

    k predoslej otazke, ejakuloval mi na zadok ale stieklo to az ku vagine, len som chcela vediet ci je tam nejaka moznost otehotniet tym ze to stieklo. nemyslime si ze az dovnutra ale bolo to blizko a nie sme si uplne isty.

    Dobrý deň, ejakuláciou na zadok a prípadným stečením na vonkajšie rodidlá by som sa vôbec neznepokojoval. Takto sa otehotnieť nedá. Ak ste však pred ejakuláciou praktizovali nechránený pohlavný styk, ako som Vám už písal, tehotenstvo sa vylúčiť nedá.