• mlieko

    dobrý deň, včera pri kúpani som si len tak so srandy stlacila prsniky a zistila som ze este stale je v nich mlieko alebo presnejsie len take vodnate daco, musim dodat ze som 4roky po sebe kojila svojich synov ale uz asi 6mesiacov dozadu nekojim.od čtoho to moze byt????eva

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne to súvisí ešte s hormonálnymi zmenami súvisiacimi s kojením a akýmsi pozostatkom mlieka po dojčení. Ak však stav bude pretrvávať je nutné navštíviť lekára.