• plodne dni

    Dobry den prajem, chcela by som sa opytat ci je mozne tehotenstvo ak som mala sex s priatelom v plodnych dnoch , ale on mal kondom po cely cas a neukoncil sa vo mne, avsak mali sme 2krat dlhsi sex za hodinu. Tabletku po som nebrala len cakam na menstruaciu. Velmi mam strach. prosim o odpoved. vdaka

    Dobrý deň,
    ak ste mali pohlavný styk s kondómom mali ste chránený pohlavný styk, čo znamená, že ste chránená pred neželaným tehotenstvom. Trvanie pohlavného styku nie je limitujúce.