• Priznaky

    Dobrý deň, mám 41 rokov mám všetky sprevádzajúce príznaky pred ms ale ešte sa nespustila, môže sa stat že mi vôbec nemusí prísť aj napriek tomu že mám priznaky? Podľa poslednej ms 6 - 7.9 by som ju už mala mať, ale už sa mi to pár krát stalo že som mala pocity že už príde a neprišla, mám aj ako keby návaly tepla a potom zimy ale to skôr večer…nechránený pohlavny styk bol 21.9. Takto mi hapruje ms už dva roky zvykne mi vynechať 2 krát v roku alebo omešká sa 2 týždne napríklad.

    Dobrý deň, pár dní meškajúca menštruácia ešte nič neznamená. Ak máte navyše nepravidelný menštruačný cyklus, nemusí Vám menštruácia ešte vôbec meškať. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.