• Menstrulacia

    Dobry den od akeho tizdna tehotenstva vidi pan gynekolog na ultrazvuku ze som tehotna

    Dobrý deň, skôr ako na USG sa dá tehotenstvo potvrdiť odberom krvi na beta HCG. Na USG začína byť vidieť tehotenstvo v 6. týždni tehotenstva. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach, ako aj pre jednoznačné potvrdenia alebo vylúčenia tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.