• Menštruácia skôr

    Dobrý deň, mám 23 rokov a slabo krvácam, neviem či ide o menštruáciu alebo nejaký zápal. V nedeľu sme boli na kúpalisku a v pondelok ráno som sa zobudila s hnedým vytokom v ktorom sa sem tam objavilo trocha krvi, dnes som vytok mala žltý alebo žltozelený v ktorom bolo tiež trocha krvi a teraz o okolo 18:00 som začala slabo krvácať. Môže ísť aj o skoršiu menštruáciu? Lebo mala by som ju dostať až za 4 dní. Ďakujem

    Dobrý deň, nevylučujem, že sa u Vás spúšťa menštruácia. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností odporúčam navštívte Vášho obvodného gynekológa.