• Menštruácia prišla skor

    , Autor: nezmame

    Dobrý den chcem sa opýtať či je poriadku že mi došla menštruácia skor o 14 dni až . Posledný týždeň som vo veľkom strese . V ten den ako mi začali veľmi slabe mi začala ovolucia ( trvali mi 2-3dni slabe ) pohlavný styk som mala pred týždňom a niečo . Beriem antiku ( kvôli oslave som si ju 2x zabudla dať) . Menštruáciu nemám pravidelnú uplne ale lepšiu ako bez antiky ( pridu neskor o
    1-2dni) Myslite že to je poriadku ? Je tam možnosť že som tehotna ? Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, ak ste zabudli niekoľkokrát užiť tabletku hormonálnej antikoncepcie a mali ste nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Počas užívania hormonálnej antikoncepcie je ovulácia blokovaná, takže k ovulácii nedochádza. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. V prípade ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.