• Pichanie v pravom pod brušku

    , Autor: Vaneska2024

    Dobrý deň, mešká mi menštruácia 4 dní, už niekoľko dní pociťujem pichanie v pravom boku pod bruškom.
    Mám zelený výtok. Mám sa niečoho obávať? Nie som teraz doma som odcestová a nemám tu gynekológa.

    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Nevylučujem ani začínajúci zápal. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Vyskúšať si môžete realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom a aplikujte si vaginálne probiotiká, najlepšie večer pred spaním. Pri pretrvávaní ťažkostí bude potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa.