• escapelle a meškanie menštruácie

    , Autor: Aneta12

    Dobry den, 31.12. mi skoncila menstruacia, 1.1. som musela uzit escapele. 9.1. som zacala mierne spinit, az sa to rozbehlo do velmi slabeho krvacania. Trvalo to tyzden. 25.1. som ocakavala prichod menstruacie avsak menstruacia dodnes meska. Mam brat to mierne krvacanie/spinenie na zaciatku mesiaca ako neziaduci ucinok escapele alebo ako normalnu menstruaciu? A taktiez ci mam ocakavat prichod menstruacie este tento mesiac alebo az na dalsi. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, je celkom možné, že spomínané neočakávané špinenie bolo vedľajším účinkom núdzovej hormonálnej antikoncepcie. Nebolo by to nič výnimočné. Takto je však ťažké sa bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Za predpokladu včasného a správneho užitia tabliet hormonálnej antikoncepcie je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Aj to je však potrebné vylúčiť. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.