• Špinenie po MS

    , Autor: Eris

    Dobrý deň. MS mi zvyčajne trvá 7 dní. Tento mesiac mi po nej ostalo uz 3.-4.den slabučké svetlohnede špinenie. Vidím ho na intimke možno 2x denne vo vytoku napr. po veľkej potrebe. Nie je to masívny hnedý výtok. Skor len prímes svetlohnedej v súčasnom ovulacnom vytoku . Pravdepodobne nejde o ovulacne spinenie , lebo ho mam po cely čas od menzesu. Čiže aj pred ovuláciou. Nic ma inak neboli a USG mi bolo robené v januári a bolo v poriadku. Co si o tom myslite ?

    Dobrý deň, príčin špinenia môže byť viacero, takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.