• Skora menstruacia

    , Autor: Deniska10

    Dobrý deň Pan doktor. Chcela by som sa opýtať menštruáciu som mala 5.10 a druhu 27.10 medzi tým som mala styk s manželom. Ide o to ze ta posledná menstruacia bola taka iná hnacka,pocity plnosti brucha ak som niečo zjedla pocítila som to ako by som zjedla kameň, nevolnost ktorá trvala 6 dni nikdy sa mi to nestalo až teraz... Robila som si dnes test je negatívny... Len to ze žiadne choroby aspoň o nich neviem nemám...co to môže byť...

    Dobrý deň, príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero, takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Samozrejme, jednou z možností je aj biochemické tehotenstvo, či skorý potrat, prípadne sa aj pretrvávajúce počínajúce tehotenstvo nedá vylúčiť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, či nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.