• Skora menštruácia alebo špinenie

    Pekný dnik prajem, mám problém 2 týždne som mala kŕče v podbrušku ako pred MS .. menštruácia ma prísť 26.5- 28.5 lenže prišlo slabé krvacanie gynekologička ma objednala až na 2.6. .. ide o to že 21.5 prišla na mňa veľká zimnica nízky tlak nemohla som sa z postele postaviť ked som išla na WC na toaletnom papieri bolo kus krvi mňa by len zaujímalo či to môže byť uhniezdovanie poslednú MS som mala 29.4. A cyklus 26 dní ďakujem pekne :)

    Dobrý deň, príčin skoršieho zašpinenia, ako aj triašky môže byť viacero. Ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.