• Predĺžená menštruácia

    , Autor: Mirien

    dobrý deň
    pred mesiacom mi začal moj normálny silný menzes, mal skončiť po max týždni ale neprestával, bol to len červeno hnedý výtok a dnes mi začal zas môj normálny menzes. na začiatku som aj začala brať antikoncepciu ktorá má málo hormónov, tak neviem čo to moze byt. prosím poraďte mi
    ďakujem za odpoved dovidenia

    Dobrý deň, ak ste začali užívať hormonálnu antikoncepciu iba teraz, potrvá pár cyklov, kým sa intenzita aj pravidelnosť upraví. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.