• Krvacanie mimo menštruáciu

    , Autor: jaaaa

    Prosím Vás, ako dlho si to mám odsledovať? Teraz sme mali aj dosť často intímny styk. Myslím, že ako dlho to sledovať aby som vedela kedy ist k lekarovi? Neviete mi povedať čo to môže byť?

    Dobrý deň, ak sa jedná o silnejšie krvácanie, navštívte gynekológa v priebehu niekoľkých dní. Bez vyšetrenia sa Vám naozaj neviem bližšie vyjadriť.