• Mešká menstruacia

    , Autor: Rašen

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať mam 20 rokov s partnerom som nikdy nemala sex bola som panna a po dlhorocnom vzťahu sme sa rozhodli skúsiť o prvý sex.. Skúšali sme to bez ochrany s lubri gélom pri vsuvani to veľmi bolelo partner bol jemný trvalo to 10 min kým sme sa pokúsili o vsunutie partner sa 100 % nespravil keďže obidvaja sme nemali orgazmus bola som po ovulacii je možné aby tam bola kvapôčka lásky a mohla niečo spôsobiť? :( ďakujem

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, aj napriek tomu, že nedošlo k ejakulácii, tehotenstvo sa úplne vylúčiť nedá, presne pre možnú prítomnosť prostatického sekrétu (kvapôčky lásky), ktorý môže obsahovať spermie.