• Menštruácia

    , Autor: Juliajanufka

    Dobre ráno neviem čo mám robiť užívam antikoncepciu Vexyu a už týždeň mi mešká 6 deň mi mešká menštruácia len spinenie mam za pochopenie ďakujem

    Dobrý deň, aj napriek pravidelnému užívaniu tabliet hormonálnej antikoncepcie sa krvácanie zo spádu hormónov nemusí dostaviť, prípadne môže byť iba vo forme špinenia. Nemusíte sa obávať. Pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.