• tabletky

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, dnes mám 11.den menzes a nevyzerá to, žeby chcel skončit, tak som bola u lekára, napísal mi dicynone 500, 3x1 na zastavenie krvácania. Kedy by sa malo krvácanie zastavit? vdaka

    Dobrý deň, je to individuálne, takto sa Vám neviem vyjadriť. Záleží od toho, kde je príčina predĺženého menštruačného krvácania. Môže to byť do niekoľkých dní. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.