• Ella one a slabá MS

    Dobrý deň,
    Ešte 25.8.2024 som v dôsledku zlyhania antikoncepcie (prezervatívu) bola nútená použiť núdzovú antikoncepciu Ella one, ktorú som užila po 14 hodinách. V Septembri sa mi menstruacia dostavila aj keď meškala a bola slabšia. A tento mesiac, teda v októbri prišla akoby skôr o 7 dní, a taktiež je slabšia. Je to v poriadku a bežné po užití tejto tabletky? Ďakujem pekne

    Dobrý deň, tabletka núdzovej hormonálnej antikoncepcie môže spôsobiť znepravidelnenie menstruačného cyklu, ako aj ovplyvniť intenzitu krvácania. Za predpokladu včasného a správneho užitia tabletky núdzovej antikoncepcie je pravdepodobnosť tehotenstva pomerne malá. Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.