• Ovulačné krvácanie

    Dobrý deň, chcem sa spýtať na ovulačné krvácanie v dospievaní...mam 16 rokov a stáva sa mi že po dvoch týždňoch dostanem na deň/dva hnedý vytok alebo slabé krvácanie...

    Dobrý deň, ovulačné krvácanie môže nastať prakticky v ktoromkoľvek veku fertilného života, je charakteristické na 14 - 16 deň cyklu., je to úplne normálne, nemusíte sa znepokojovať. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.