• Neobvyklý menzes

    Dobrý deň mám 16 a menštruáciu mám od 12. Do teraz nijako problémová nebola. Tento mesiac som dostala normále. Prešli štyri dni a menzes skončil. Aspoň som si myslela ale o dva dni som ho znova dostala. Lenže na druhý deň som si všimla pre mňa znepokojujúcu vec. Výtok krvi som mala šedý. Nakoľko som o tom už raz čítala tak sa celkom obávam. Už som rozmýšľala že zájdem k mojej gynekologičke. Poprosila by som vás o radu. Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, šedý pošvový výtok s nepríjemným zápachom po rybách je príznakom bakteriálnej vaginálnej infekcie a jeho liečba si vyžaduje antibiotiká. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý po vyšetrení a eventuálne výtere z pošvy zistí príčinu Vašich ťažkostí a určí ďalší postup.