• pomoc

    Dobry den, chcem sa spytat. (otehotnenie bez styku) mam na mysli uspokojovanie partnera a nasledne 15-20 minut seba a mohli byt na ruke nejake zvysky ejakulatu, alebo predejakulacnej tekutiny. od poslednej mesntruacie je to 35 dni. tu som mala od 3. 11. 7 dni a s partnerom sme sa hrali na dalsi tyzden. priblizne. a 15-20 minu po tom ako som uspokojovala jeho, som nato uspokojovala seba. a minuly tyzden som mala vytok taky uplne riedky az som mala pocit velakrat ze mi usiel moč. vcera som si robila test s citllivostou 10 a vysiel negativny bol to mamatest alebo ten gstest taky ruzovy neviem presne. vcera to bolo 34,35 dni od menstruacie a cyklus mam oikolo tych 28-34 dni. mam strach je to mozne aby sa taketo tehotenstvo stalo realitou? pohlavny styk sme nemali.

    Dobrý deň,
    samozrejme je možné i otehotnenie ako popisujete, menej časté a pravdepodobné, ale áno , spermie môžu byť zanesené i prstami
    avšak ak nedostanete menses vyhľadajte lekára nech sa vám urobí UZV prípadne sa odoberie krv na HCG, aby sa vedelo istotne, že tehotentsvo je vylúčené a ak by menses neprišla , bola by vám aplikovaná injekcia na vyvolanie
    s pozdravom