• Neustale meškanie menštruacie

    Dobry den,pan doktor som po pôrode 7mesicov,rodila som cisarskym,je to moj prvy pôrod… od začiatku mam nepravidelnu menstruaciu prva mi prisla po 3mesiacoch presne 30.3. Trvala 7 dni dalsia mi prisla az 31.5. Trvala tiez 7 dni a tento mesiac este neprisla neviem preco cim to moze byt zeby sa to este upravuje po porode?tehotna nie som som si ista …vytok mam taky vselijaky asi cca pred 2 tyzdnami som mala hnede az ruzove spinenie to prestalo a od tej doby mam bud priesvitny vytok alebo zltej farby …a nekojim prestala som kojit presne v Marci…
    kontrolu u mojej gyn mam teraz v auguste…urcite sa na to spytam ale chcem od vas radu lebo som neustalom strese co sa to deje a ci je to vlastne v poriadku
    Dakujem.

    Dobrý deň, príčin nepravidelného menštruačného cyklu môže byť veľa. Nepoznám však žiadne nálezy, výsledky vyšetrení, všetky informácie a okolnosti, takže sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Ak bude USG nález v poriadku, je potrebné realizovať hormonálny profil, ktorý tiež bude nápomocný a na základe toho sa určí ďalší postup. Ak nemáte žiadne akútne gynekologické ťažkosti, navštívte Vášho obvodného gynekológa podľa plánu.