• Menštruácia prišla skôr

    , Autor: mery36

    Menštruácia je môj celoživotný problém, zažila som snáď naozaj v tejto oblasti všetko - silné krvácanie, dlhé krvácanie, meškanie, krvácanie každé 2 týždne - následná anémia ktorú mám kvôli menštruácii už od puberty,neskutočne bolesti a kŕče ( samozrejme že som sa chodila radiť zo svojou gynekologičkou - pri vyšetreniach nič nenašla - proste taká moja menštruácia je silná a problémová , samozrejme že nie stále, sú dlhé obdobia kedy je 28 dňová + - 2 dni a potom zas niečo - som trochu psychicky slabšej povahy takže na mňa všetko pôsobí - stresy a pod. ) A teraz moja otázka pred rokom a pol mi diagnostikovali myóm je kontrolovaný a okrem silnej menštruácií na ktorú som zvyknutá sa vlastne nič nezmenilo, len tento mesiac mam iba 20 dňový cyklus chcem sa opýtať či mám ísť hneď ku gynekologičke alebo počkať do druhého mesiaca ako sa bude menštruácia správať a keď sa to zopakuje tak ísť na kontrolu? nestresovala by som sa lebo u mňa menzes nikdy nebol ukážkový keby nie toho myómu.... jediná zmena ktorá u mňa nastala ,začala som brať tabletky B -kopmlex FORTE ale asi to nebude mať na menštruáciu žiaden vplyv... ĎAKUJEM za odpoveď

    Dobrý deň,
    B komplex nemá vplyv žiaden, ak tak len priaznivý
    na menses zatiaľ vyčkajte , nemusíte ísť hneď k lekárovi, samozrejme ak by ťažkosti boli vo zvýšenej miere, navštívte lekára ihneď.
    s pozdravom