• ESCAPELLE

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať spala som zo svojím priateľom po menšturácii ktorú som dostala 20 apríla a skončila 23 alebo 22 apríla no ale praskol kondón tak rýchlo ešte v ten deň som užila tabletku ESCAPELLE do 3 alebo 4 hodín všetko bolo v poriadku 25 apríla som ju užila a dneska 2 Mája som dostala nečaknú menštruáciu ktorú som mala dostať až o mesiac mohla mi táto tabletka spôsobiť problémy ?

    Dobrý deň,
    užitie Escapelle sa často spája s poruchou cyklu, preto mimomenštruačné krvácanie je absolútne typické.