• Vyvolanie

    Dobrý večer. Koľko dní po vyvolaní menštruácie, menzes príde? Dnes je to tretí deň od môjho vyvolania a zároveň 10 deň meškania (užila som tabletu po Escapelle.) Robila som si tehotenské testy v príbehu posledného týždňa a pol každé dva dni a vyšli negatívne. Dnes ak včera ma silno boli podbruško a kríže ako pred menštruáciou ale nič neprišlo, mám akurát biely výtok. Sliznica maternice vyzerá vraj že sa ide odlupovat podľa mojej doktorky. Znamená to teda že menzes príde čoskoro? Aká je doba kedy treba opäť navštíviť gynekológa ak mi nepríde?

    Dobrý deň, štandardne sa menštruácia po podaní Agolutinu dostaví do 10 až 14 dní. Spomínané bolesti podbruška môžu znamenať prejavy predmenštruačného syndrómu. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.