• Kedy vyvolanie

    Dobre ráno pán doktor. Už som tu písala ohľadom meškania menštruácie. Dnes je to 40ty deň cyklu, bolestí v podbrušku mám už tak štvrtý deň, prsia mám veľmi citlivé no menštruacia stále nikde. Neviem či je to tak kvôli tým silným antibiotikám čo som brala alebo aktuálnej chorobe. Tehotenský test mám negatívny. Len som Vás chcela poprosiť o radu, kedy mám moji situáciu riešiť s gynekologickou, aby mi menzes vyvolala?
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak ste ešte aktuálne chorá, neviem či má zmysel menštruáciu vyvolávať. Áno, s najväčšou pravdepodobnosťou Vám menštruácia mešká kvôli aktuálne prebiehajúcemu ochoreniu a užívanými antibiotikám. Ak nedôjde k spontánnemu spusteniu menštruácie, môžete navštíviť Vášho obvodného gynekológa za účelom vyvolania menštruácie po vyliečení.