• mešká menštruacia

    Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať mešká mi menštruácia 7 dní. Mam bolestí v chrbte a brucha ako pri menštruácii nie pod brušku bola som chorá užívala som theraflu a šumivý aspirín C. Mala som aj mám stres vraciam sa do roboty od 2 mája po materskej dovolenke. O syna sme sa snažili 2 roky antikoncepciu neberiem. Keď som si robila test ukázal mi dve čiarky. Tehotná sa vôbec necítim pri synovi som to cítila hneď ani som ešte nemala test spravený a nemám ani príznaky tehotenstva menštruácia mi meškala aj v marci 4 dní. Vtedy som bola tiež chorá ale nerobila som si test. Teraz som zmätená neviem čosi mam o tom myslieť.

    Dobrý deň,
    ak vám tehotenský test ukázal dve čiarky, a zároveň vám mešká menštruácia je veľmi pravdepodobné, že ste tehotná. Tehotenské príznaky sa nemusia hneď vyskytnúť.