• Meškanie 3 dni

    Dobre ráno. Ospravedlňujem sa, že sa opäť pýtam ale nervy mi nedajú pokoj. Dnes je to tretí čo mi mešká menštruácia. Bola som chorá tento mesiac cca 10 dní (užívala som codein, Ibalgin) a pod stresom. Styk som mala vždy len chránený a nikdy nie počas plodných dní či ovulácie. Nejde mi ale do hlavy prečo mi meškajú. Dosť často bývam v strese lebo študujem a nieraz som bola aj prechladnuta, no väčšinou prišli tak na druhý deň
    Tt som si robila pred dvoma dňami a je negatívny. Brucho ma boli, už včera som bola presvedčená o tom že ju dostanem ale nič. Moja gynekologicka má najbližší voľný termín až o tri týždne. koľko je to meškanie ešte bežné? Je niečo voľne dostupné čím by sa dala privolať.
    Ďakujem

    Dobrý deň, príčin meškania menštruácie môže byť viacero. Už len na základe opisu niekoľko. Od užívania spomínaných liekov, celkovo prekonaného ochorenia, stresového obdobia, ... Navyše, za predpokladu chráneného pohlavného styku tehotná nebudete. Tri dni meškajúca menštruácia ešte nič neznamená. Spomínané pobolievanie podbruška môže značiť blížiacu sa menštruáciu. Podľa mňa však nie je vôbec dôvod na paniku. Odsledujte si to.