• Klitoris

    Dobrý deň chcela som sa opýtať jeden deň som si všimla že mám trošku krvuly na nohavičkách a potom že nám klitoris taký zaliaty krvou akoby som sa poskrabala neboli to nesvrbi len som sa zľakla..je taký akokeby tam bola krvná zrazenina taký červený ...

    Dobrý deň, príčin ťažkostí môže byť viacero. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Nevylučujem, že ste sa porezali. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.