• Spinenie po cvičení

    Dobrý deň, užívam už rok a pól antikoncepciu Dienorette, dnes mám užiť 10. Tabletku z blistra, HAK užívam pravidelne, bez zabudnutia, no dnes ráno som bola cvičiť silový tréning, keď som sa vrátila domov všimla som si slabo hnedý výtok na nohavičkach, je možné že to je z cvičenia ? Keďže tabletky užívam poctivo.
    Za vašu odpoved veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň, áno, je to možné, že po silovom tréningu dá mohla krv dostať na tosletný papier, či spodné prádlo. Špinenie počas užívania hormonálnej antikoncepcie, aj za predpokladu pravidelného a správneho užívania, sa vyskytovať môže. Je to pomerne časté. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidlenom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.