• Špinenie po cvičení

    , Autor: kelly-2

    Dobrý deň,prosim o radu,posledne 3mesiace cvičìm(Jumping) 2krat týždenne,no a vždy po cvičení špinìm alebo slabučko zakrvacam.Viem že to bolo aj cez ovulku,čo chápem potom vždy aj po ovulke na 4-5deň špinìm,no a mín.mesiac aj 3dni pred menzesom som po cvičení slabo zakrvacala.Menzes mám pravidelný na 28dc normálnej intenzity.Za ten čas čo cvičìm som schudla 3kg a stravujem sa normálne,nedrzim diétu.Je to normálne,alebo čo môže byť za tým.Mam 30rokov.D ďakujem

    Dobrý deň, ak ste pomerne radikálne a v krátkom období zmenili životosprávu ako aj zintenzívnili pohybovú aktivitu, môže na to reagovať aj Váš menštruačný cyklus. Treba si to odsledovať, pri pretrvávaní ťažkostí ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.