• Menštruačne bolesti

    Dobry den, som 4 mesiace po porode. Dojcim. Menstruaciu som este nedostala. Od skoncenia 600nedelia mam takmer neustale biely hlienovity vytok ako ovulacny a menstruacne bolesti podbruska. Na gynekologickej prehliadke bolo vsetko ok. Svrbenie ani dalsie tazkosti nemam. Je to prosim v poriadku? Gynekologom mi bol predpisany macmiror ale nepomohol. Vytok aj bolesti pretvrvavaju. Cytlogia bola nehativna kultivacia streptokok. Moze to byt prosim sposobene dojcenim? Dakujem.

    Dobrý deň, ak ešte kojíte, menštruáciu mať nemusíte. Biely výtok je pomerne častý, môže to byt aj vplyvom prítomnosti laktobacilov. Ak Vám z výteru vyšiel streptococcus agalactiae, nemusí vždy spôsobovať ťažkosti a nemusí byť, mimo doby pôrodu, preliečovaný. Nevylučujem však, že spomínaný výtok je spôsobený ním. Liečba sa nasadzuje podľa citlivosti na antibiotiká. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.