• Bolesti

    Dobrý deň pán doktor.
    Potrebujem po radu, dnes je 23 deň môjho cyklu. Mám od začiatku nepravidelný cyklus. Zväčša sa to však pohybuje od tých 30-40 dní. Dnes je to už asi piaty deň co mám bolesti v podbrušku. Dneska je to však silnejšie, pripomína mi to menštruačné bolesti. Ale neviem či by som dostala menzes už takto skoro. Mám PMS a začína mi tak týždeň pred, no to mi aj tak nevychádza. Styk som mala len chránený prezervatívom. Ďakujem za radu

    Dobrý deň, príčin pobolievania podbruška môže byť viacero. Nevylučujem, že u Vás môže prebiehať ovulácia, prípadne sa u Vás môže jednať aj o predmenštruačný syndróm. Ťažko takto povedať. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade zhoršenia navštívte Vášho obvodného gynekológa.