• Pichanie

    Dobrý deň, je normálne mať počas plodných dní ostré pichanie v podbrušku? Alebo až také ťahanie. Nemôže sa jednať o uhniezdovanie vajíčka alebo tak? Sex bol však vždy chránený. No deje sa mi to po prvý krát a neviem čo s tým, pripomina mi to menštruačné bolesti, no som len v strede cyklu

    Dobrý deň, podľa opisu sa u Vás jedná o tzv. ovulačné bolesti, ktoré nie sú ničím výnimočným, no nevyskytujú sa u každej ženy, ani každý mesiac. Odsledujte si to. Do dvoch dní by mali ustáť. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.