Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,482 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Palenie a bolesť

  , Autor: Strnadova

  Dobrý deň ,mám taký problém cca 3 týždne... pálenie a bolesť pošvy ... počas dňa nič necítim...ale ako náhle príde večer vždy ma začne pošva páliť a bolieť.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, takto Vám neviem pomôcť. Je potrebné gynekologické vyšetrenie, výter z pošvy a na základe výsledkov vyšetrení sa nasadí potrebná liečba a určí ďalší postup.

Podobné otázky

 • Pálenie a bolesti

  , Autor: Sasilka

  Dobrý deň. Už asi 4 mesiace ma trápi neprijémné pálenie pošvy a vonkajších rodidiel. Nie je to však také pálenie ako pri mikóze alebo zápale. Každý ster, čo sa mi robil bol negatívny. Kultivácia moču taktiež negatívna. Najviac cítim pálenie ráno, cez deň vačšinou prejde no najhoršie je to po pohlavnom styku. Vtedy je pálenie a bolesť najvačšia. Asi pred pol rokom som začala užívať antikoncepciu Ebelya mohlo by to byt kvôli tomu? Alebo alergia? Aj ked som alergiu nikdy pred tym nemala?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, takto sa bližšie vyjadriť je veľmi obtiažne, Ak sú bolesti po pohlavnom styku, ale prejdú, môže sa jednať o trhlinky pošvy po styku. Teoreticky sa môže jednať aj o alergiu, či už na latex alebo spermie. Hormonálna antikoncepcia asi na to vplyv mať nebude. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.

 • e coli

  , Autor: VvikiAN

  Dobrý deň ,v pošve mi bol zistený masívny výskyt e coli ,dvakrát som brala Ciphin500 pretože som mala e coli aj v mocovom mechuri ,pri močení pociťujem pálenie a bolesť mám bolesti a strašne pálenie aj pošvy ,prosím vás aké lieky by zabrali ? gynekologicka mi predpísala znova Ciphin ale obávam sa že mi to znova nevylieči ...vopred ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, záleží od výsledku citlivosti z kultivačného vyšetrenia. Skúsiť môžete vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, vhodný môže byť aj Macmiror. Bez poznania výsledkov sa Vám neviem bližšie vyjadriť.