• Palenie a bolesť

    , Autor: Strnadova

    Dobrý deň ,mám taký problém cca 3 týždne... pálenie a bolesť pošvy ... počas dňa nič necítim...ale ako náhle príde večer vždy ma začne pošva páliť a bolieť.

    Dobrý deň, takto Vám neviem pomôcť. Je potrebné gynekologické vyšetrenie, výter z pošvy a na základe výsledkov vyšetrení sa nasadí potrebná liečba a určí ďalší postup.