• Alkohol

    , Autor: Martina2222

    Dobrý deň, chcela by som sa prosím Vás opýtať píla som alkohol cca do 8tt (pivo, tvrdý alkohol) kým som nevedela ze som tehotná. Malé je pohyblivé a dobre vyvinuté. Chcem sa len opýtať ci sa musím moc báť ci to bude v poriadku.
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak sú výsledky všetkých vyšetrení v poriadku, nemusíte sa obávať. Objednajte sa na špecializované USG PTS, ktoré sa realizuje v 11. - 13. týždni tehotenstva.